Szukaj

Nagroda „Top PV Supplier 2021“

Wstecz

BayWa r.e. z przyjemnością informuje, że firma została nagrodzona wyróżnieniem „Top PV Supplier” za działalność na rynku polskim, włoskim, belgijskim, szwajcarskim, hiszpańskim, australijskim i niemieckim. To osiągnięcie jest wyrazem uznania dla wiodącej roli firmy na europejskim rynku dystrybucji energii słonecznej oraz jej zaangażowania w zapewnienie satysfakcji klientów i wysokiej jakości usług.

Laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie ogólnoświatowej ankiety przeprowadzonej wśród instalatorów przez instytut badań rynku i opinii EuPD Research.

„Zdobycie tych nagród jest wynikiem naszej niezwykle bliskiej i opartej na ścisłej partnerstwu i współpracy z instalatorami, która opiera się na niezawodności i zaufaniu oraz pokazuje, że jesteśmy postrzegani jako wiodący dostawca wysokiej jakości w całej Europie i poza nią” - powiedział Frank Jessel, dyrektor globalny Solar Trade w BayWa r.e.

"Jesteśmy dumni z tego wyrżnienia. Każdego roku przesuwamy poprzeczkę jeszcze wyżej dzięki wiodącym w swojej klasie inicjatywom klientów, nowym i ulepszonym usługom cyfrowym, takim jak nasze sklepy internetowe, oraz naszemu wszechstronnemu portfolio produktów. Cieszymy się, że zaangażowanie to zostało ponownie docenione, szczególnie po raz pierwszy w Polsce, przez tak wielu instalatorów. ”

Wyniki ankiety EuPD Research, która jest publikowana corocznie w PV Installer Monitor, podkreślają nie tylko wyjątkową pozycję BayWa r.e. na rynku dystrybucji modułów, ale także zdolność do osiągnięcia szczególnie wysokiej satysfakcji klientów.

Pieczęć przyznawana jest corocznie od 2010 roku w kategoriach moduły, falowniki, technika magazynowania oraz sprzedaż hurtowa.

Wstecz
Dominika Wityńska
Marketing
BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.
Powrót do góry