Szukaj

Powitajmy GoodWe!

Wstecz

Jesteśmy dumni, że producent z 2 milionem dostarczonych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach znalazł się z naszej ofercie. Koniecznie sprawdźcie ich rozwiązania!

O GoodWe - dlaczego warto?

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii.

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów dostarczonych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, falowniki fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w instalacjach domowych, komercyjnych, przemysłowych, a także projektach wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników i zdobyła sześć nagród z rzędu od TUV Rheinland "All Quality Matters".

Innowacje technologiczne są kluczową kompetencją firmy GoodWe. Dzięki wewnętrznemu zespołowi badawczo-rozwojowemu w dwóch centrach R&D, składającemu się z ponad 500 pracowników, GoodWe może zaoferować kompleksowe portfolio produktów i rozwiązań dla domowych, komercyjnych i wielkoskalowych zastosowań systemów fotowoltaicznych, zapewniając, że jakość zawsze idzie w parze z wydajnością.

Firma GoodWe stworzyła zintegrowany system obsługi przedsprzedażnej, sprzedażowej i posprzedażnej oraz otworzyła centra serwisowe na całym świecie (w tym w Polsce), dążąc do zapewnienia globalnego wsparcia dla wszystkich klientów, w tym doradztwa projektowego, szkoleń technicznych, wsparcia na miejscu i obsługi posprzedażnej.

Już dziś w naszej ofercie możesz znaleźć falowniki GoodWe- Zobacz w sklepie.
Chcesz zobaczyć więcej? Obejrzyj filmik promocyjny.

Wstecz
Dominika Wityńska
Marketing
BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.
Powrót do góry