BayWa r.e. Solar Systems: Zaufaj naszemu doświadczeniu

Wstecz

Fotowoltaika: łączymy człowieka i technikę

Prąd i słońce: te rzeczy są według nas nierozerwalnie związane ze sobą. Ponieważ fotowoltaika daje nam do dyspozycji technikę, która będzie w stanie bez ograniczeń dostarczać prąd także w przyszłości. BayWa r.e. Dlatego Solar Energy Systems od ponad 25 lat stawia wyłącznie na słońce.

Instalacje fotowoltaiczne traktujemy jako cały system. Oznacza to, że łączymy człowieka i technikę oraz jednoczymy wiedzę fachową z naszymi wysokimi standardami jakości. Będąc jednym z najbardziej doświadczonych dostawców instalacji solarnych w Niemczech, mamy jasną politykę postępowania wobec naszych klientów i dostawców.

Wyśmienita jakość i najlepszy serwis

Nasi klienci wiedzą, że u nas zawsze znajdą to, co najlepsze. W 2021 roku renomowany instytut badania rynku EuPD Research zaliczył nas do najlepszych hurtowni w Polsce. Znak jakości "TOP PV-Supplier" jest kolejnym potwierdzeniem, że czołowi instalatorzy wystawiają nam najwyższe noty.

My jednak na tym nie poprzestajemy: ponieważ jakość i dobry serwis są dla nas niezmiernie ważne, postaraliśmy się o potwierdzenie tego przez TÜV Süd poprzez wystawienie certyfikatu zgodności naszego systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001. Przewaga, która opłaca się także naszym klientom.

Niezawodna logistyka i wysoka dostępność

Równie ważna jak doradztwo, jakość i serwis jest dla nas terminowa realizacja dostaw towarów: dzięki temu możesz elastycznie reagować na życzenia klientów.

Ponad 25 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej: abyśmy móc precyzyjnie i terminowo dostarczać wszystkie artykuły z naszej oferty, staramy się o jak najlepszą dostępność wszystkich elementów. Organizujemy wysyłkę towarów dokładnie tak, jak zechcesz – łącznie z szybkim przetwarzaniem zlecenia, niezawodnymi działaniami spedycyjnymi i indywidualnymi usługami specjalnymi w dziedzinie logistyki. Na życzenie także bezpośrednio na plac budowy.

Quote

Partnerska współpraca z naszymi klientami i dostawcami jest dla nas równie oczywista jak niezawodność i najwyższa jakość – tego trzymamy się od ponad 25 lat.

Alexander Schütt, dyrektor zarządzający BayWa r.e. Solar Energy Systems GmbH

Elastyczne działanie w silnej grupie

BayWa r.e. renewable energy GmbH została założona w 2009 r. jako spółka należąca w 100 % do BayWa AG. Pod tym szyldem realizowane są wszystkie działania koncernu związane z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak: fotowoltaika, energia wiatrowa, biomasa, a także usługi serwisowe i handel energią. Ponadto BayWa r.e. jest jednym z największych międzynarodowych dostawców instalacji fotowoltaicznych i lokalnych rozwiązań energetycznych.

Przedsiębiorstwo działa obecnie w Niemczech, wielu krajach europejskich, USA, na Dalekim Wschodzie, w Australii i Afryce.

Zawartość
    Po raz jedenasty z rzędu zostaliśmy najlepszym hurtowym dostawcą fotowoltaiki.