Płatność

Dla zakupów w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. dostępne są następujące formy płatności:

  • 20% przedpłaty wraz ze złożeniem zamówienia. 80% przedpłaty przed wysyłką.
  • 100% przedpłaty przed wysyłką.
  • Termin płatności 7 dni
  • Termin płatności 14 dni
  • Termin płatności 30 dni
  • Termin płatności 45 dni
  • Termin płatności 60 dni

Zapłata z odroczonym terminem płatności możliwa jest w ramach kredytu kupieckiego.
Wysokość kredytu kupieckiego powiązana jest poziomem zakupów z ostatnich trzech miesięcy, historią płatności oraz oceną wiarygodności i zdolności kredytowej przez niezależną firmę współpracującą z BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

Do utworzonego konta klienta przypisana zostanie standardowa forma płatności. Podczas składania pierwszego zamówienia w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. jedyną formą płatności do wyboru jest przedpłata.

Wypełniony wniosek o przyznanie kredytu kupieckiego należy wysłać do swojego opiekuna handlowego. Czas rozpatrywania wniosku to 14 dni.

Wysyłka i Transport

Wysyłka realizowana jest z magazynu BayWa r.e. w Modlniczce (Polska), bezpośrednio od naszych dostawców lub z magazynów firm partnerskich. Wysyłka realizowana jest przy użyciu usługi kurierskiej lub spedycji. Kompletny adres dostawy należy podać w zamówieniu. Forma i koszt transportu ustalany już na etapie składania zamówienia i zależy od właściwości produktu, wartości oraz wagi przesyłki. Standardowy czas transportu z magazynu w Modlniczce wynosi 48h licząc od momentu otrzymania Dokumentu WZ. Usługa PREMIUM realizowana jest w 24h. Termin dostawy z innych lokalizacji uzgadniany jest indywidualnie. Nabywcy przysługuje także w procesie zamówienia możliwość rezerwacji dodatkowych usług logistycznych zależnie od jego potrzeb. Koszty wysyłki obliczane są ryczałtowo i podawane przed złożeniem zamówienia. 

Nabywca otrzymuje od nas powiadomienia o dokonaniu wysyłki w wiadomości e-mail na adres podany przy rejestracji i ma możliwość śledzenia jej online – link i numer referencyjny podany będzie w wiadomości e-mail. Dodatkowo, nabywca powiadomiony zostaje o planowanej przesyłce poprzez SMS wysyłany na numer telefonu podany przy rejestracji lub alternatywny podany podczas składania zamówienia.

Szczegółowe zasady płatności i wysyłki podane są w Regulaminie Świadczenia Usług.