novotegra

System zaprojektowany na miarę Twoich potrzeb

Wstecz

Uniwersalne rozwiązanie na każdy typ montażu

Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku. Ponieważ badania rynku prowadzimy nie w biurze, lecz na dachu: przysłuchiwaliśmy się opiniom, oglądaliśmy różne rozwiązania chcąc opracować produkt, który umożliwia szybki i prosty montaż.

Quote

Pierwszy prototyp konstrukcji novotegra stworzyliśmy w 2006 roku, a jego produkcję zleciliśmy w jednej kuźni w Stuttgarcie. Teraz, 13 lat później, produkt jest nadal jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem na rynku.

Martin Schäfer, wynalazca i kierownik projektów novotegra

Zalety

Prosty i szybki montażNiewielkie zużycie materiałów i prefabrykowane elementy.
ElastycznyOdpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania – na dach skośny, płaski, na elewację lub rozwiązania nietypowe.
StabilnyStabilne haki dachowe na miarę każdych potrzeb, z jednego odlewu lub z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.
DługowiecznyDługowieczne i odporne na korozję materiały, takie jak aluminium i stal nierdzewna.
BezpieczenyŁatwe projektowanie konstrukcji i obliczenia statyczne zgodnie z normami Eurocode w naszym narzędziu internetowym Solar-Planit.
Aprobaty i certyfikatyCertyfikat stowarzyszenia TÜV Rheinland, znak CE, ogólne aprobaty budowlane.
GwarancjaDziesięć lat gwarancji produktowej na systemy montażowe novotegra.

Know-how i kompetencje na rynkach całego świata

Skorzystaj na naszym doświadczeniu i know-how: już od ponad dziesięciu lat nasze systemy montażowe do paneli fotowoltaicznych cieszą się popularnością na rynku – teraz na całym świecie. Od opracowania pierwszego prototypu do produkcji seryjnej: każdy element naszego systemu montażowego do paneli fotowoltaicznych pochodzi z naszego własnego zakładu.

Wszystkie elementy są gruntownie kontrolowane skalibrowanymi przyrządami pomiarowymi. Międzynarodowe doświadczenia, które zbieramy w zakresie sprzedaży i użytkowania w całej Europie i na całym świecie, wykorzystujemy w pracach nad nowymi produktami. Dlatego system montażowy odzwierciedla również specyfikę poszczególnych krajów.

Naszą wiedzę chętnie przekazujemy naszym klientom. Skorzystaj z bezpłatnej usługi pierwszego montażu i porad oraz „sztuczek” naszych specjalistów novotegra.

Z-14.4-716:połączenia do systemów montażowych fotowoltaiki
Z-14.4-723:łączniki szynowe i profil podstawowy
Z-14.4-735:mocowania modułów, wsporniki modułów, krzyżowe łączniki szynowe
Z-14.4-741:haki dachowe, śruby dwugwintowe, mocowania w dnie szyny

Solar-Planit – bezpłatne narzędzie do projektowania

W bezpłatnym programie do projektowania Solar-Planit opartym na przeglądarce internetowej można w zupełnie łatwy i przejrzysty sposób zaprojektować całą instalację fotowoltaiczną. I co najlepsze: Solar-Planit umożliwia błyskawiczne zaprojektowanie nie tylko systemu montażowego, lecz również systemu akumulatorów i akcesoriów – jak już wspomnieliśmy – w formule od A do Z.

Zawartość
    Kontakt
    Bartosz_Kica_70x70.jpg
    Bartosz Kica
    Specjalista Techniczno-Handlowy
    BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.